Україна і світ

Міська рада Харкова подасть в суд з проханням прибрати намет волонтерів на проспекті Свободи

За словами посадовців, намет розміщений самовільно з порушенням Правил благоустрою міста

Джерело: 112.ua

Міська рада Харкова подасть в суд з проханням прибрати намет волонтерів на проспекті Свободи

Харківська міська рада подасть в суд із проханням заборонити використовувати встановлений на проспекті Свободи намет зі збору допомоги українським військовим, який був встановлений з початком АТО на Донбасі. Про це повідомляє прес-служба міської ради.

“В даний час міська рада готує документи для подачі позовної заяви до Харківського окружного адміністративного суду з проханням обмежити зазначений захід шляхом заборони використання намету”, – йдеться у повідомленні. 

Директор Департаменту територіального контролю Олексій Калина зазначив, що об’єкт розміщений самовільно з порушенням Правил благоустрою міста. Протягом трьох днів порушення усунуті не були, тому питання по намет повинні були винести на засідання виконавчого комітету міської ради, але з ряду причин питання перейшов в іншу правову площину.

За його словами, в цьому питанні не можна керуватися тільки Правилами благоустрою, тому було проведено засідання погоджувальної комісії, на якій було запропоновано обмежити акції протесту шляхом перенесення намету в інше місце – на пл. Захисників України.

Нагадаємо, 8 травня мер Харкова Геннадій Кернес закликав городян підтримати петицію про те, щоб прибрати з проспекту Свободи у місті намет зі збору допомоги українським військовим, який був встановлений з початком АТО на Донбасі. Петиція набрала більше необхідних 5 тис. голосів – 7606. 

12 травня, у центрі Харкова відбулися протести проти знесення намету волонтерів і перейменування проспекту Григоренка у проспект Георгія Жукова. 

 

Джерело: www.112.ua