Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Міська рада Чернігова підтримала «карантинне» звернення підприємців до уряду

Міська рада Чернігова підтримала «карантинне» звернення підприємців до уряду

Дозволити, за умов карантину, роботу чернігівських суб’єктів господарської діяльності, які провадять діяльність у сфері громадського харчування та торговельного і побутового обслуговування населення.

З таким проханням депутати міської ради Чернігова сьогодні, 28 квітня, під час сесії, звернулися до уряду.

Народні обранці підтримали ініціативу чернігівських підприємців, які напередодні і сьогодні пікетували мерію у рамках акції «За право на працю».

Надати право бізнесу працювати депутатів просили героїня євромайдану Чернігова, профспілкова активістка Світлана Жимолостнова, голова ГО «Сяйво Сіверщини» Ірина Березинець та інші мітингувальники.

«Через обмеження страждає малий та середній бізнес. Ми залишилися без засобів для існування. А у нас на утриманні діти і ми платимо комунальні платежі. Ми хочемо жити», – апелював до депутатського загалу один з підприємців.

Йшлося про те, що карантинна заборона на роботу непродовольчих ринків, магазинів та ТРЦ болісно «вдарила» по підприємцям Чернігова. Багато хто був змушений звільняти працівників або згорнути бізнес.

Відтак підприємці хочуть, аби напередодні великодніх та травневих свят, непродовольчі торгівельні заклади Чернігова працювали без «табу». Також вимагають, аби ті підприємці, які сидять удома вимушено, отримали не одноразову, а постійну (на весь період карантину) грошову допомогу від держави. Окремо наголошують на включенні до цієї категорії працівників приватних дитсадків та інших недержавних закладів позашкільної освіти.

Фото – ілюстративне

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
28.04.2021