Новини Чернігова

Місія ОБСЄ зі спостереження за достроковими парламентськими виборами працює у Чернігові

Місія ОБСЄ зі спостереження за достроковими парламентськими виборами працює у Чернігові

Представники Бюро з демократичних інститутів і прав людини Організації з безпеки і співробітництва (ОБСЄ) у рамках спостереження за достроковими парламентськими виборами, що відбудуться 21 липня в Україні, відвідали обласний осередок політичної партії «Наш край». Спостерігачі місії Джон Уінтерс та Веронік Лассер-фі зустрілися із головою виконкому обласної організації ПП «Наш край» Юрієм Музикою.

За його словами, формат участі партії у цій виборчій кампанії був визначений на партійному з’їзді. Зокрема, представники партії балотуються у мажоритарних округах.

«Ми підтримуємо прагнення українців оновити владу та її керівні органи, а тому готові гідно представляти інтереси наших виборців», – зазначив Юрій Музика.

Він також підкреслив, що партія «Наш край» закликала інші політичні сили конкурувати реальними справами і перспективними планами, а не пустопорожніми обіцянками.

Місія ОБСЄ зі спостереження за достроковими парламентськими виборами працює у Чернігові

«Ми зацікавлені у відвертому діалозі з нашими виборцями, щоб сформулювати спільний порядок денний роботи у майбутньому парламенті», – наголосив Юрій Музика.

Довідка: Місія Бюро з демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ розпочала роботу в Україні з 11 червня. Місія проведе оцінку виборів щодо відповідності до зобов’язань перед ОБСЄ та інших міжнародних стандартів демократичних виборів, а також національного законодавства. Спостерігачі будуть стежити за реєстрацією кандидатів, проведенням передвиборчої агітації, вирішенням суперечок, пов’язаних із виборами тощо. Також місія буде відстежувати висвітлення виборів у медіа. За підсумками роботи опублікують звіт.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

24.06.2019
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Close