Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Місія НАТО в Україні – Сікорський анонсував створення місії НАТО

Країни-члени НАТО вирішили створити спільну місію в Україні. Перш за все йтиметься про навчальні заходи.

Про це заявив очільник МЗС Польщі Радослав Сікорський на брифінгу після засідання Ради Україна – НАТО на рівні міністрів закордонних справ у Брюсселі.

— Ми ухвалили рішення про створення місії НАТО. Це не означає, що ми вступаємо у війну, але це означає, що тепер ми зможемо використовувати координаційні, тренувальні, планувальні можливості блоку для більш скоординованої підтримки України, – сказав міністр.

Сікорський зазначив, що НАТО планує на перспективу. Він сказав, що Путіну треба зрозуміти, що він не в змозі виграти цю війну за кілька місяців, за рік чи два.

Зараз дивляться

— Що ми, як Північноатлантичний блок, у 20 разів багатші за нього і що, якщо буде потрібно, ми можемо дозволити собі ведення тривалого конфлікту, – сказав Сікорський.

Заява Макрона про можливе відправлення військ в Україну

У лютому Еммануель Макон порушив питання про можливість відправлення західних солдатів в Україну. Після цього більшість західних країн, включно з Німеччиною та США, заявили, що не мають таких планів.

Але деякі країни, як-от Естонія, Чехія та Нідерланди, не були такими категоричними.

На початку березня ЗМІ повідомляли, що Франція створює альянс країн, відкритих для потенційного направлення західних військ в Україну.

У квітні міністр оборони Естонії Ханно Певкур заявив, що ймовірність відправлення військ в Україну існує, але для прискорення навчання українських військовослужбовців. Він сказав, що солдати країн ЄС не воюватимуть в окопах.

Джерело: Onet

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-04-04 19:34:32