Місто і регіон

Місцевим перевізникам Ніжин відшкодує більш ніж півмільйона гривень – ПравдаТУТ Ніжин

Фото Ігоря ВОЛОСЯНКІНА

У межах кошторисних призначень міської цільової програми “Турбота” двом ніжинським перевізникам відшкодують витрати за перевезення пільговиків. За рішенням виконавчого комітету Ніжинської міськради, перевізники отримають 600 тис. одразу за 4 місяці: за вересень, жовтень, листопад та грудень. Рішення про це одноголосно прийняли на засіданні виконкому 21 лютого.

За розрахунками Управління житлово-комунального господарства та будівництва Ніжинської міськради, за 3 осінніх місяці та грудень ТОВ “Пассервіс” перевіз 480 тис. 883 пільгових категорій громадян. За це йому компенсують із міської казни 455 тис. 930 грн. ПП “Омнібус-Н” “заробив” менше: 144 тис. 70 грн за 155 тис. 710 пільговиків. Відомості з кількості перевезених пільгових пасажирів Управління ЖКГ та Б бере в місцевій податковій інспекції. Про це зазначив перший заступник міського голови Григорій Олійник.

Усі 4 проекти рішення про відшкодування коштів перевізникам за вересень, жовтень, листопад та грудень, за словами керманича Управління ЖКГ Анатолія Кушніренка, були розглянуті 13 грудня на засіданні виконавчого комітету. Проте тоді в міському бюджеті забракло грошей. “Це кредитні зобов’язання минулого року”, – резюмує Олійник.

Компенсація витрат за перевезення пільгових категорій громадян, як зазначено в пояснювальній записці до проекту рішення, дозволить:

– зберегти мережу міських автобусних маршрутів загального користування;

– забезпечити перевезення пільгових категорій та учнів шкіл по зниженим тарифам;

– забезпечити якісне надання послуг з пасажирських перевезень іншим категоріям населення міста;

– забезпечити розвиток автомобільного транспорту, задіяного на перевезенні пасажирів на маршрутах загального користування;

– покращити обслуговування пасажирів на міських автобусних маршрутах усіма перевізниками;

– посилити відповідальність перевізників за невиконання чинного законодавства України та рішень органу місцевого самоврядування щодо перевезення пасажирів.

ФОП “Супруненко І.В.”, який здійснює перевезення на маршруті №8, заяви на відшкодування коштів за пільговиків не подавав.


Джерело: nizhyn.pravdatut.ua