Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Місцеві ради на Чернігівщині готуються до перших сесій

Місцеві ради на Чернігівщині готуються до перших сесій

Понад 300 депутатів рад різних рівнів і 10 голів ОТГ від партії «НАШ КРАЙ» обрані на Чернігівщині за підсумками місцевих виборів, що відбулися 25 жовтня. Про це повідомив під час зустрічі з новообраними депутатами і головами місцевих рад у Кіптівській ОТГ народний депутат України, представник Чернігівщини у політраді ПП «Наш край» Борис Приходько.

За його словами, зараз основне завдання – розбудова сильної професійної команди, подальший розвиток партійних осередків, які б ефективно працювали над покращенням добробуту мешканців громад усієї області.

«Ми повинні працювати так, щоб люди були задоволені, що обрали саме «НАШ КРАЙ». Нам потрібно демонструвати якісну роботу упродовж п’яти років», – підкреслив Борис Приходько.

Місцеві ради на Чернігівщині готуються до перших сесій

За словами голови виконкому обласної організації партії «НАШ КРАЙ» Юрія Музики, на сьогодні вже розпочалася підготовка до проведення установчих сесій місцевих рад, під час яких будуть обрані керівні органи сільських, селищних і міських рад. Зокрема, проводяться зустрічі, консультації, навчання новобраних депутатів.

Під час сьогоднішньої зустрічі керівниця регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських і селищних рад (ВАССР), депутатка обласної ради від «НАШОГО КРАЮ» Ірина Грозенко детально розповіла про особливості організації та проведення перших сесій сільських і селищних рад, затвердження їхніх штатних розписів в умовах карантинних обмежень. Йшлося також про підготовку проєктів для отримання грантових коштів, подальшу співпрацю між представниками місцевих рад та ВАССР.

Місцеві ради на Чернігівщині готуються до перших сесій

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

 

Вподобайте нашу сторінку і читайте останні новини Ніжина України та світу на Facebook

11.11.2020
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова