Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Місцева влада не збирається змінювати свою позицію щодо послаблення карантину у Чернігові

Місцева влада не збирається змінювати свою позицію щодо послаблення карантину у Чернігові

Послаблення карантину у Чернігові, введені рішенням міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 28 квітня, скасовувати не планують.

Це кореспонденту Високого Валу підтвердила телефоном речниця міської ради Наталія Чусь.

«28 квітня на сесії міський голова виклав свою позицію, яка була зумовлена цілою сукупністю факторів, що склалися у Чернігові. Сам факт прийняття рішення – все усіма вже сказано. Міська комісія зважила на все і все-таки ухвалила своє рішення», – зазначила вона.

Такою була реакція міських чиновників на свіже рішення обласної «карантинної» комісії. Ним напередодні, 29 квітня, було продовжено дію карантину на Чернігівщині до 30 червня. Мера Чернігова зобов’язали невідкладно привести до норм законодавства вказане рішення міської комісії про дозвіл торгувати непродовольчими товарами. Також облдержадміністрація позиватиметься до суду про його скасування.

Раніше один з членів комісії, Сергій Болдирєв, розповів Суспільному, що рішення міської влади Чернігова, яка з 29 квітня дозволила працювати літнім майданчикам кафе та ресторанів та торгувати непродовольчими товарами просто неба суперечливе, та не є в її компетенції.

Фото – ілюстративне.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
30.04.2021