Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Мінус Медведчук. Зеленський пояснив політику деолігархізації в країні

Президент України Володимир Зеленський у своєму блозі пояснив політику деолігархізації в країні. За його словами, це один зі шляхів для подальшого розвитку України.

– Крім того, кожна з успішних держав змогла побудувати власну систему відносин між владою і громадянами. Вони навчилися спілкуватися між собою. Так, не всі ці системи ідеальні. Тому ідеал — це і є мрія, шлях, можливість. Але вони все стійкі і не падають від ударів криз — швидше шукають рішення, – зазначив Зеленський.

За його словами, необхідно створити умови, щоб Україна знайшла свій шлях у глобальному світі, а також зробити державну систему стійкою та готовою відповідати на будь-які сучасні виклики, водночас, зберігаючи демократію.

– Демократію справжню, не імітаційну. Таку, яка працює в інтересах всіх громадян, а не купки обраних. Хто зумів скористатися повністю можливостями, які були у нас з 1990-х років? Ви знаєте прізвища цих людей. Вони щорічно перераховуються у списку найбагатших українців, – пише президент України.

Він зазначив, що решта суспільство змушена адаптуватися, поки обрані розподіляють між собою всі ресурси, зокрема фінансові, промислові, політичні та медійні.

Президент підкреслив, що суспільство давно чекає на нові правила життя у країні.

– Дещо нам уже вдається. Наприклад, вперше за багато років не збільшилася, а зменшилася кількість олігархів. Мінус Медведчук. За допомогою законних інструментів Медведчук був позбавлений можливості використовувати медіаактиви і державне майно для того, щоб відверто бити по країні, – заявив Володимир Зеленський.

Він також зазначив, що будуть і надалі мінуси, поки олігархи не перетворяться на просто великих бізнесменів.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-05-14 12:42:46