Україна і світ

Міноборони планує затвердити бронежилети нового зразка до кінця року

У новому бронежилеті буде збільшено площу захисту, впроваджено систему швидкого скидання, поліпшено ергономіку і якість матеріалів

Джерело: 112.ua

До кінця цього року в Міноборони планують затвердити новий поліпшений зразок бронежилета, в якому буде збільшено площу захисту. Про це заявив представник Головного управління розвитку і супроводу матеріального забезпечення Збройних сил України Сергій Місюра, передає “Укрінформ”.

“У новому бронежилеті буде збільшено площу захисту, впроваджено систему швидкого скидання, поліпшено ергономіку і якість матеріалів. Планується, що новий бронежилет суттєво відрізнятиметься за своїми характеристиками від “Корсар 3С”, який зараз перебуває на озброєнні української армії. Рівень захисту у новинки теж буде 4. Його планують ввести в експлуатацію до кінця поточного року”, – зазначив Місюра.

Раніше повідомлялося, що в Міноборони знали про те, що бронежилети прострілюються.

Нагадаємо, ДБР проводило обшуки у справі про закупівлю майна для ЗСУ за завищеними цінами, попередньо сума збитків – 100 млн гривень. Слідство встановило, що 3 із 5 закуплених бронежилетів були неякісними.

Водночас директор ДБР Роман Труба заявив, що саме в рамках вказаної кримінальної справи було проведено обшуки у будинку колишнього помічника міністра оборони й екс-радника президента Петра Порошенка Юрія Бірюкова.

Директор ДБР підкреслив, що Бірюков є на цей момент не підозрюваним, а свідком.

Також, за словами Труби, до злочинної групи входили посадові особи Міноборони і приватних структур, однак поки підозр нікому не пред’являли.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua

Close