Україна і світ

Мінкультури не планує знесення Арки дружби народів у Києві

Раніше екс-міністр закордонних справ Павло Клімкін закликав розібрати на металобрухт Арку дружби народів

Джерело: 112.ua

Міністерство культури, молоді та спорту не має наміру ініціювати знесення Арки дружби народів у Києві. Про це міністр культури Володимир Бородянський повідомив в інтерв’ю “Громадському радіо”.

“Мені здається, що щось руйнувати – пам’ятники або щось таке – це справа остання. По-перше, нам треба розібратися з тим, що ми думаємо і як ми думаємо. І відчуваємо ми як українці свою ідентичність. І поки я не буду ставити питання про знесення цього пам’ятника”, – сказав Бородянський.

З пріоритетних завдань міністерства Бородянський зазначив підвищення залученості громадян, культурну різноманітність та доступність культурних послуг, підвищення ідентичності, збільшення частки культурних індустрій у структурі валового внутрішнього продукту (ВВП), збільшення внутрішнього і зовнішнього туризму в Україні, а також створення українського медіаконтенту і політики, яка буде запобігати маніпулюванню громадською думкою.

Нагадаємо, раніше екс-міністр закордонних справ Павло Клімкін закликав розібрати на металобрухт Арку дружби народів у Києві.

Арку дружби народів у Києві відкрили у 1982 році до 60-річного ювілею утворення СРСР. Про наміри демонтувати арку говорили ще в 2015 році.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua

Close