Україна і світ

Міністр юстиції Малюська без попередження пішов перевіряти Лук’янівське СІЗО

Найбільше в Лук’янівському СІЗО Малюську вразили велика концентрація людей, плачевний стан камер, вогкість приміщень, недостатня вентиляція
Міністр юстиції України Денис Малюська вирішив проінспектувати Лук’янівське СІЗО, куди і вирушив зі своїм заступником Віталієм Василиком у неділю, 19 січня. Про результати свого візиту в київську пенітенціарну установу Малюська розповів на своїй сторінці в Facebook.

“Вранці зустрічали літак з Ірану. А далі разом з Віталієм Василиком без попередження відвідав Лук’янівське СІЗО”, – повідомив міністр юстиції.Найбільше в Лук’янівському СІЗО Малюську вразили наступні особливості утримання підозрюваних, щодо яких немає вироку і які юридично не визнані винними в злочинах:

– велика концентрація людей, які утримуються в СІЗО надмірно довго;

– відсутність чіткого і зрозумілого алгоритму розподілу по камерах;

– плачевний стан камер і їхня переповненість;

– камери істотно кращого рівня часто порожні;

– вогкість приміщень;

– недостатня вентиляція.Після перевірки Малюська пообіцяв, що в цьому році буде проведено капітальний ремонт покинутої будівлі Лук’янівського СІЗО, яка має стати “зразковим об’єктом”.

Нагадаємо, 2018 році повідомлялося, що в столичному Лук’янівському СІЗО виникла проблема нестачі спальних місць для в’язнів через зростання їхнього числа.

Джерело: www.112.ua

Facebook
Close