Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Міністр МВС України Денис Монастирський вручив ключі від квартир 10 родинам ніжинських рятувальників

Ніжинський Спеціальний авіаційний загін ДСНС за час свого існування перетворився на потужну структуру Служби надзвичайних ситуацій, яка готова рятувати і надавати допомогу з повітря у будь-якій екстремальній ситуації: на воді та на суші, в місті та в лісі. Це дуже добре знають як в Україні, так і в багатьох країнах Європи.

Сьогодні авіазагін працює у новій якості та перетворюється на центр авіаційної безпеки МВС, із новою сучасною авіатехнікою, з новими робочими місцями та квартирами для співробітників, на які чекали тут десятки років.

«Ці зміни відбуваються просто на наших очах, ми радо зустрічаємо нові гелікоптери, будуємо нові ангари, вручаємо ключі від новенького житла працівникам», — зауважує Ніжинський міський голова Олександр Кодола.

Сьогодні, 16 грудня, відбулося вручення житла ще 10 родинам рятувальників. Ключі від квартир передав Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський.

«Це новий етап життя не тільки для нашого авіаційного загону, але і для всієї Ніжинської громади, важливою і невід’ємною частиною якої є спеціальний авіазагін ДСНС. Створення нових робочих місць, будівництво житла, розвиток інфраструктури — все це дасть новий поштовх у розбудові нашого міста. А значить, шлях розвитку, який ми разом визначили декілька років тому, був справді вірним», — підкреслив О. Кодола.

Команда Ніжинського міського голови завжди готова подати руку допомоги і підставити плече ніжинським авіаторам на цьому шляху.

Міський голова Олександр Кодола разом з Міністром Денисом Монастирським та в.о. ГУ ДСНС України Сергієм Круком, головою ОДА В’ячеславом Чаусом та представниками загону обговорили плани щодо створення на базі Ніжинського аеродрому авіалогістичного хабу, проект якого вже замовлений міською радою.

Під час зустрічі відбувся огляд матеріально-технічної бази загону та статичний огляд авіаційної техніки системи МВС.

За матеріалами Ніжинської міської ради

Джерело: uezd.com.ua
2021-12-16 22:34:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин