Україна і світ

Мінфін США заборонив імпорт золота з РФ і ввів санкції проти 29 росіян, 45 юрособ та 70 компаній

Будівельні матеріали м.Ніжин

Мінфін США ввів санкції щодо 70 організацій, багато з яких мають вирішальне значення для оборонної промисловості Російської Федерації.

Про це повідомляється на сайті Мінфіну США.

У список санкцій потрапила і державна корпорація Ростех, яка відіграє найважливішу роль оборонної, промислової, технологічної та виробничої бази Росії.

Ці санкції, як зазначають у Мінфіні, завдають удару по суті здатності Росії розробляти та розгортати зброю та технології, які використовуються президентом Володимиром Путіним для жорстокої війни проти України.

– Ми ще раз підтверджуємо нашу готовність працювати разом із нашими партнерами та союзниками над запровадженням додаткових жорстких санкцій у відповідь на війну Росії проти України, – заявила міністр фінансів Джанет Єллен.

За її словами, рішення лідерів G7 цього тижня ще більше обмежили доступ Російської Федерації до технологій, які мають вирішальне значення для її збройних сил.

– Санкції, націлені на російську оборонну промисловість, знизять можливості Путіна і ще більше ускладнять його війну проти України, – наголосила Джанет Єллен.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-06-28 21:06:25

Магазин Автозапчастин м.Ніжин