Україна і світ

Микола Скорик: “Опозиційна платформа – За життя” вимагає створення ТСК з розслідування подій 2 травня в Одесі

Микола Скорик: "Опозиційна платформа – За життя" вимагає створення ТСК з розслідування подій 2 травня в Одесі

Джерело: 112.ua

“Опозиційна платформа – За життя” вимагає створення ТСК з розслідування подій 2 травня в Одесі. Про це з трибуни Верховної Ради заявив народний депутат від “Опозиційної платформи – За життя” Микола Скорик, повідомляється на сайті політсили.

“Ми з колегами неодноразово пропонували VIII скликання парламенту створити Тимчасову слідчу комісію для розслідування подій 2 травня 2014 в Одесі. Минуло майже 5,5 років з моменту трагедії, однак ні один із замовників і виконавців не покараний. Навпаки, люди, які брали активну участь у цих подіях, продовжують порушувати закон і в Одесі, і в Києві, і в інших містах України”, – підкреслив парламентарій.

На думку опозиційного політика, громадянське примирення неможливе без прозорого і об’єктивного розслідування резонансних злочинів. Винні у загибелі людей повинні постати перед судом.

“Я маю на увазі і події на Майдані, і події в Одесі, і резонансні вбивства Олеся Бузини і Павла Шеремета, я маю на увазі і тих, хто вбивав нацгвардейцев біля стін Верховної Ради. Жодна з цих подій досі не розслідувано”, – зазначив народний депутат.

Він повідомив, що “Опозиційна платформа – За життя” підготувала проект Постанови про створення Тимчасової слідчої комісії.

“Звертаюся до всіх політичних сил, до позафракційним народним депутатам приєднатися до цієї ТСК. Це буде серйозний сигнал для світової спільноти, адже події 2 травня стали темою обговорення в ООН і в Раді Європи, і в інших впливових міжнародних правозахисних організаціях. Створення Тимчасової слідчої комісії буде важливим сигналом і для українського суспільства про те, що для нової влади головне — закон, людина і його права”, – наголосив Микола Скорик.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua