Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Microsoft об’єднується з General Motors для розробки автопілота

Компанія Microsoft підписала довгострокову угоду з General Motors і Honda Motor щодо спільного фінансування стартапу Cruise. Тим самими Microsoft хоче прискорити розробку та масовий випуск безпілотних авто. Сума спільних інвестицій становить $2 млрд.

У рамках партнерства, технічний гігант приєднається до GM, Honda Motor та інших інституційних інвесторів. Такі інвестиції дозволять оцінити вартість компанії після додавання до її балансу зовнішнього фінансування Cruise у $30 млрд. Компанія ще не розподілила нове фінансування між інвесторами.

Читайте

General Motors показав авто без керма та педалей

Microsoft стане найкращим хмарним провайдером для GM та Cruise. Компанії заявили, що співпрацюватимуть над розробкою програмного та апаратного забезпечення, можливостями хмарних обчислень, виробництвом та екосистемою партнерів.

– Microsoft, як золотий стандарт у надійній демократизації технологій, стане для нас мультиплікатором, коли ми комерціалізуємо свій парк самокерованих, повністю електричних автомобілів, – заявив генеральний директор Cruise Ден Амманн.

Cruise використовуватиме Azure, хмарну та крайову обчислювальну платформу Microsoft, для комерціалізації своїх унікальних автономних рішень для автомобілів у масштабі.


Cruise LLC – американська компанія, яка тестує та розробляє автономні автомобільні технології. Штаб-квартира компанії розташовано у Сан-Франциско, штат Каліфорнія. Cruise у 2013 році заснували Кайл Фогт та Дан Кан.

Cruise отримав дозвіл на тестування технології самокерованих транспортних засобів від Каліфорнійського департаменту автотранспортних засобів у червні 2015 року, за дев’ять місяців до того, як його придбав GM. Американський стартап становить серцевину зусиль GM стосовно самокерування.

Джерело: Cruise

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-01-20 13:23:20