Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Міцне здоров’я чи відраза на все життя, як спортивні секції впливають на майбутнє дітей

Міцне здоров’я чи відраза на все життя, як спортивні секції впливають на майбутнє дітей

Усі батьки хочуть, щоб їхні діти були здоровими та сильними. Щоправда, аби так було, треба докласти зусиль. Тож невипадково батьки задумуються, в яку спортивну секцію віддати нащадка. І тут важливо не помилитися. Адже часто дорослі підсвідомо хочуть, щоб діти втілили в життя їхні давні нереалізовані бажання.

«Одне з важливих побажань батькам – бути завжди уважними до своєї дитини. Важливо зважати на її інтереси, таланти та потреби, а не прагнути втілювати власні амбіції чи нереалізовані бажання дитинства.

Якщо визначилися з вибором секції, то треба насамперед розуміти: спортивні заняття розвивають дитину фізично (а отже, й цілісно), здатні знімати психологічне напруження, компенсувати гіподинамію. Вони важливі для дітей із підвищеною активністю, аби позбутися зайвої енергії, і для малорухливих, спокійних діток – для профілактики зайвої ваги. Якщо це заняття в команді – дитина набуває навичок взаємодії в колективі, досягнення спільної мети. Зокрема плавання розвиває фізично, формує важливу корисну життєву навичку. Та й для хребта, імунітету загалом користь неабияка. Танці, хореографія, музична школа, театральна студія сприяють формуванню відчуття ритму, естетичного смаку, подоланню почуття сором’язливості», – пояснює кандидат психологічних наук Юлія Примак.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

22.01.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова