Україна і світ

Ми передбачаємо дистанційне навчання з 1 вересня у разі загрози пандемії – Шмигаль

Україна повинна мати змогу розпочати дистанційне навчання з 1 вересня.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на засіданні Верховної Ради повідомив, що країна передбачає форму дистанційного навчання з 1 вересня, оскільки світ готується до другої хвилі пандемії коронавірусу.

 – Можливість дистанційного навчання ми передбачаємо та працюємо над тим, щоб вона була якіснішою, повноціннішою та давала змогу дітям, у разі загрози пандемії, проходити навчання дистанційно, – наголосив Шмигаль.

Також він зазначив, що наразі ніхто не скасовує традиційного освітнього процесу, оскільки це пріоритет. В умовах помірного поширення коронавірусу в Україні та стабільної ситуації навчання розпочнеться з дотриманням протиепідемічних заходів безпеки у школах: масковий режим, дистанція та дезінфекція.

Наразі над цими питання працює Міністерство освіти та науки.

Дистанційне навчання в Україні

Напередодні у МОЗ повідомили, що дистанційне навчання у школах з вересня 2020 року залежить від епідемічної ситуації у країні.

Заступник міністра освіти та науки Любомира Мандзій повідомила, що у серпні прогнозуватиметься ситуації щодо вересня та початку навчання.

Вона запевнила, що інструменти, напрацьовані вчителями під час карантину, вони зможуть використовувати, якщо буде така потреба.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV

Теги
Close