Україна і світ

Ми будемо голосувати: Партія “Слуга народу” обіцяє не прогулювати засідання

Партія збирається реалізувати все, що обіцяли виборцям

Джерело: 112.ua

Ми будемо голосувати: Партія "Слуга народу" обіцяє не прогулювати засідання

Партія “Слуга народу” обіцяє працювати у кожний робочий день та завжди голосувати. Про це заявив керівник виборчого штабу партії “Слуга народу” Олексанр Корнієнко на брифінгу, який транслював “Інтерфакс”. 

Корнієнко стверджує, що депутати, що будуть у складі партії, не прогулюватимуть засідання Верховної Ради та комітетів. До того ж він стверджує, що всі майбутні депутати будуть постійно голосувати. 

“Фракція партії “Слуга народу” буде ходити, буде голосувати, буде ходити по п’ятницям, буде голосувати по п’ятницям, якщо відкриють голосування, буде ходити на комітети, будемо зривати кворуми на комітетах, ми будемо боротися з одноосібними комітетами. Все, що ми обіцяли людям, ми це все будемо реалізовувати”, – сказав Олександр Корнієнко. 

Він також зазначив, що про на етапі підбору кандидатів у депутати від “Слуги народу” всіх попереджають про обов’язок “працювати, а не вирішувати свої питання.

Нагадаємо, партія “Слуга народу” запустила процес відбору кандидатів у депутати. Всі кандидати проходять 4 етапи перевірки, в ході яких партійці перевіряють минуле кандидатів та оцінюють їх якості. 

Джерело: www.112.ua