Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Україна і світ

Ми боремось за нашу і вашу свободу: Тихановська подякувала українцям за підтримку

Лідер білоруської опозиції Світлана Тихановська подякувала українцям за солідарність і підтримку білоруського народу.

– Я захоплююсь духом солідарності, який можна почути від України та української нації. Дякую, дорогі брати і сестри, за підтримку наших мирних протестів, – сказала вона у відеозверненні під час Київського безпекового форуму.

Світлана Тихановська зазначила, що білорусів, як і українців свого часу, спонукають виходити на акції протесту бажання боротися за свою гідність, національну свободу, свої права та своє майбутнє.

– Ваша революція ґрунтувалася на всезагальному подиху свободи, який уже ніколи не може згаснути у Східній Європі. Тут я думаю про повстання в Прибалтиці, Рух Солідарності в Польщі, лідерство Вацлава Гавела в Чехії і Словаччині. Ви продовжили цей нерозривний ланцюг. Ми так само продовжуємо його зараз, – додала опозиціонерка.

Насамкінець Світлана Тихановська пояснила, що білоруський народ зараз змагається за свободу, гідність, право поваги.

– Ми змагаємося за незалежність народів, Білорусь і незалежну націю. За нашу і вашу свободу, – підсумувала вона.

Напередодні опозиціонерка вже висловлювала вдячність українцям за підтримку та готовінсть підтримати санкції, запроваджені ЄС проти білоруських чиновників.

Також Світлана Тихановська зазначала, що планує поїздку до Києва і хотіла б побудувати партнерські відносини з Україною.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-10-23 15:46:37