Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Метро Хрещатик відчинили після псевдомінування, але зачинили Золоті ворота

Оновлено 12.21. Станцію метро Хрещатик відчинили для пасажирів після проведення перевірки, здійсненої у зв’язку з отриманням дзвінка про мінування.

Слідом за Хрещатиком у Києві зачинили станцію метро Золоті ворота. Наразі її також перевіряють на наявність вибухівки через повідомлення про мінування.

Станцію метро Хрещатик у Києві зачинили на вхід та вихід, також через неї не можна здійснити пересадку. До метрополітену надійшов анонімний дзвінок про мінування.

Наразі на станції проходить перевірка на наявність вибухівки. Інформацію про відкриття метро Хрещатик адміністрація повідомить після завершення огляду.

Мінування вокзалів у Києві

17 червня у Києві обмежили роботу Центрального та Південного залізничних вокзалів – туди також надійшов дзвінок про мінування.

Однак поїзди продовжили курсувати за графіком. Посадка пасажирів здійснюється через переходи, прилеглі до центральної будівлі вокзалу.

У приміщеннях також проводять перевірку фахівці. Пасажирів закликають зберігати спокій та ставитися з розумінням до тимчасових незручностей.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-06-17 12:21:13