Україна і світ

“Метінвест” виділив понад 5 млн гривень на стипендії запорізьким студентам

“Метінвест”, Національний університет “Запорізька політехніка” та Запорізький національний університет 23 травня підписали угоду, згідно з якою буде виділено понад 5 мільйонів гривень на стипендії та поведена комплексна модернізація освітнього процесу. Про це повідомляє прес-центр ПАТ “Запоріжсталь”.

Джерело: 112.ua

Угода закріпила загальне прагнення соціально відповідального бізнесу та установ професійної освіти підвищувати рівень підготовки майбутніх промисловців.

Повідомляється, що меморандум створить сприятливі умови для реформування освітньої системи підготовки кваліфікованих фахівців технічних спеціальностей з урахуванням сучасних тенденцій ринку праці України. Його мета – поліпшення якості профільної освіти через модернізацію матеріально-технічної бази освітніх установ, актуалізацію навчальних планів і створення комфортних умов для освітнього процесу, мотивацію талановитих і амбітних студентів, націлених на реалізацію власного потенціалу в промисловій галузі.

“Нова стипендіальна програма для понад 400 студентів, підтримка модернізації навчальних класів та лабораторій, спільна профорієнтаційна робота для популяризації металургійних професій – основні напрямки співробітництва відповідального бізнесу – компанії “Метінвест” з запорізькими вузами. Ми не просто роботодавці – ми готові бути партнерами і беремо на себе додаткові зобов’язання у важливому процесі створення сучасної професійної освіти в Україні”, – зазначив Генеральний директор “Запоріжсталі” Ростислав Шурма.

Зокрема, меморандум передбачає взаємодію компанії та вишів у проведенні курсів з підготовки ЗНО, курсів за STEM-освіти школярів, стажування студентів і викладачів на базі підприємств.

Відтепер кращі студенти Запорізької політехніки, ЗНУ, які навчаються на 1-5 курсах профільних спеціальностей, на конкурсній основі можуть претендувати на стипендії “Метінвесту”. Загальна сума соціальних інвестицій компанії складе понад 5,3 млн гривень.

Нагадаємо, щорічно в рамках програми партнерства з навчальними закладами запорізькі підприємства “Метінвесту” приймають на роботу близько 200 молодих фахівців.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua