Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Метінвест інвестує 7 млн дол. в ремонт Азовсталі

На металургійному комбінаті Азовсталь Групи Метінвест вивели на капітальний ремонт два повітронагрівача доменних печей №3 та №4. До робіт приступили на початку лютого і планують завершити їх до кінця листопада цього року. Вартість ремонту кожного з повітронагрівачів складе близько 3,5 млн доларів, повідомила прес-служба холдингу.

Метинвест

-Роботи такого масштабу на повітронагрівальних установках виконуються з періодичністю раз в 20-25 років. Менш значні роботи, наприклад, по заміні футеровки проводяться частіше, – розповіли в компанії.

З початку лютого в доменному цеху підприємства виконуються підготовчі роботи до капітального ремонту повітронагрівачів №11 доменної печі №3 і №12 домни №4 – охолоджується футеровка всередині установок.

Далі планують приступити до демонтажу футерування і заміні металоконструкцій, а потім до монтажу вогнетривкої футеровки. По закінченню цієї роботи повітронагрівачі місяць будуть знаходиться на розігріві.

В ході ремонту збільшать площу нагріву, що дозволить домогтися підвищення температури гарячого дуття і скорочення витрат коксу. Після закінчення робіт, температура гарячого дуття по двом печей підвищиться на 20-30 градусів.

За даними Метінвесту, на третій доменної печі площа нагріву вже збільшена на двох повітронагрівачів з п’яти, на четвертій домні повітронагрівач № 12 – перший з чотирьох, де цей ефект буде досягнутий.

На час ремонту повітронагрівачів, їх виведення з роботи компенсують за рахунок подачі природного газу в доменний цех – тим самим вплив на обсяги виробництва і витрата коксу будуть зведені до мінімуму.

Також Факти ICTV писали про те, що Метінвест вкладе в модернізацію систем газоочистки на ММК Ілліча ще $ 26 млн.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-02-24 14:27:59