Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Мешканка Чернігова привласнила майже 220 тисяч гривень

Мешканка Чернігова привласнила майже 220 тисяч гривень

Чернігівською окружною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт відносно 33-річної жительки м.Чернігова за привласнення чужого майна, яке перебувало у її віданні, вчинене повторно, а саме грошових коштів на загальну суму майже 220 тис. грн (ч.1, 3 ст.191 КК України).

Прокуратурою висунуто обвинувачення жінці, яка, працюючи на посаді бухгалтера в одному з державних професійно-технічних навчальних закладів міста, починаючи з грудня 2019 року по серпень 2021 року, під час виконання своїх функціональних обов’язків, згідно з посадовою інструкцією, щомісячно вносила до відомостей розподілу виплат інформацію, яка не відповідає дійсності, а саме в частині нарахування їй щомісячної заробітної плати коштів на загальну суму майже 220 тис. грн, що належать освітньому закладу. В подальшому обвинувачена направляла на банківську картку, відкриту на її ім’я, ці неправдиво виплачені кошти, які витрачала на власні потреби.

Довідково: санкція ч.3 ст.191 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 8 років, із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

 

05.11.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин