Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Мешканець Чернігівщини відбуде 4 роки за гратами за те, що пограбував колишню мачуху

Мешканець Чернігівщини відбуде 4 роки за гратами за те, що пограбував колишню мачуху

За пограбування колишньої мачухи, вчинене в парі з 38-річною дружиною, 37-річний мешканець Прилук не відбувся умовним терміном – отримав реальний: 4 роки ув’язнення.

Про це кореспонденту Високого Валу телефоном повідомив речник обласної прокуратури Валерій Литовченко.

За його словами, пограбування сталося 30 січня 2019 року в Прилуках, на східцях ломбарду. Обвинувачений зі своєю дружиною напали на потерпілу, повалили і вирвали в неї жіночу сумку, де знаходилися 10 650 гривень.

«До жінки застосували насильство, яке не є небезпечним. Потерпілій були спричинені легкі тілесні ушкодження», – пояснив Валерій Литовченко.

Поліцейські знайшли вкрадену сумку за кілька хвилин. Щоправда, у ній були відсутні гроші. Невдовзі затримали і нападників. Збитки вони повністю компенсували.

Вирок Прилуцького міськрайонного суду здивував м`якістю не лише прокурорів, але й, з великою вірогідністю, самих підсудних. Зокрема учасник пограбування отримав 4 роки позбавлення волі з іспитовим строком 3 роки, а його дружина-спільниця – 4 роки і 3 умовно. Поки тривав судовий розгляд, чоловік був на волі і, як виявилося, часу не гаяв – вчинив крадіжку аж у Запорізькій області.

Відтак 17 серпня Чернігівський апеляційний суд задовольнив скаргу прокурора на попередній вирок і змінив прилучанину умовний термін на цілком справжній.

Фото – з мережі.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
18.08.2021

Залишити відповідь