Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Мешканець Ніжина намагався спалити себе через сімейні негаразди

Мешканець Ніжина намагався спалити себе через сімейні негаразди

27-річний чоловік, котрий у суботу, 27 березня, у Ніжині намагався вчинити самоспалення, нині перебуває у важкому стані.

За його життя борються лікарі.

Про це кореспонденту Високого Валу телефоном повідомив генеральний директор КНП «Ніжинська центральна міська лікарня імені Миколи Галицького», лікар-травматолог Олександр Костирко.

Він перебував на чергуванні, коли постраждалого доправили до реанімації. Як розповів Олександр Миколайович, той облив себе розчинником (вайт-спіритом) і підпалив, начебто, через негаразди у родині.

«Я був сьогодні у нього під час обходу. Наразі пацієнт живий, у нього опіковий шок. Перебуває у важкому стані: термічними опіками різної глибини вражено 60% шкіри та верхніх дихальних шляхів. Відтак прогноз не дуже оптимістичний», – зауважив Костирко.

Однак лікарі не здаються, рятують, як можуть. Консультаціями допомагають фахівці обласної лікарні. Постраждалому зробили декілька оперативних втручань, зняли больовий синдром, ввели у медикаментозний сон. Тому поспілкуватися з ним ще не можна.

Першими, хто прийшов на допомогу, були пожежники. Чоловіка, який намагався себе спалити, гасили 8 рятувальників з Ніжина. Задіяли 2 одиниці техніки.

За даними з неофіційних джерел, чоловік вчинив спробу самогубства вперше.

Фото з мережі

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
29.03.2021