Місто і регіон

Мешканці ніжинської багатоповерхівки просять у влади тротуар: не може дістатися навіть «швидка»

Нині, як і в довоєнний час, ніжинців турбує безліч побутових і соціальних проблем. Аби їх вирішити, люди записуються на прийом до міського голови Олександра Кодоли. Черговий такий прийом було проведено сьогодні, 7 лютого.

Зі слів представниці мешканців будинку 130 по вул. Шевченка Тетяни Іванівни, зі своєю проблемою вони ходять по інстанціях вже не один рік. Залишилась остання надія — міський голова…

А просять вони з іншими мешканцями прокласти тротуар до їхнього будинку. Дорога навколо розбита вщент. «Зелена зона» перетворилася на суцільну багнюку. Поруч — міні-ринок «Афганець». До будинку не може дістатися навіть «швидка допомога».

Директор комунального підприємства «Служба Єдиного Замовника» Владислав Корман підтвердив слова Тетяни Іванівни та зауважив, що треба робити план і будувати новий тротуар.

Очільник Ніжина Олександр Кодола попросив В. Кормана опрацювати дане питання разом з Управлінням житлово-комунального господарства та будівництва (Анатолій Кушніренко) і за можливості допомогти людям якнайшвидше розв’язати цю проблему.

Автор: журналіст сайту Nizhyn Post Валентина Савчук
Фото автора

Отримуйте і читайте новини ще оперативніше. Підписуйтесь на наш Telegram!

Джерело: uezd.com.ua
2023-02-07 21:53:05

Магазин Автозапчастин м.Ніжин