Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Меркель, Макрон та Зеленський закликали РФ відвести війська від України

Канцлер Німеччини Ангела Меркель, президент Франції Еммануель Макрон та президент України Володимир Зеленський закликали Російську Федерацію відвести свої війська від кордонів України.

Меркель, Макрон та Зеленський закликали РФ відвести війська від України

Про це стало відомо з опублікованої заяви прес-служби канцлера ФРН за підсумками зустрічі Меркель у форматі відеоконференції з Макроном та Зеленським, котрі перебували у Парижі.

— Канцлер, президент Макрон та президент Зеленський обговорили, зокрема, ситуацію з безпекою на українсько-російському кордоні та на сході України.

Вони поділяють занепокоєння щодо зростання кількості російських військ на кордоні з Україною та у незаконно анексованому Криму. Вони закликали відвести ці війська з метою деескалації ситуації.

Також зазначається, що канцлер та президент Франції підкреслили свою підтримку незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України.

Фото: Офіс президента

Вони наголосили на необхідності повної реалізації Мінських домовленостей з обох сторін та заявили, що Німеччина та Франція продовжать свої зусилля у Нормандському форматі.

Після зустрічі відбувся брифінг президента України Володимира Зеленського, де він розповів, що Україна наближається до зустрічі лідерів нормандської четвірки. Засідання радників лідерів країн, які обговорять низку питань, має відбутися 19 квітня.

Президент України сподівається, що після засідання радників вдасться досягти чіткого дотримання режиму припинення вогню на Донбасі.

Джерело: Die Bundeskanzlerin

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-04-16 19:32:39