Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Мер обіцяє: найближчими днями в оселях ніжинців буде тепло

Мер обіцяє: найближчими днями в оселях ніжинців буде тепло

Ніжинська влада знайшла у резервному фонді міського бюджету 2 млн гривень на різницю в тарифах на газ для опалення населення. Цих грошей має вистачити, аби ТОВ «НіжинТеплоМережі» розрахувалося перед АТ «Чернігівгазом» за розподіл газу в жовтні і розпочало опалювальний сезон в місті.

Про це 21 жовтня на позачерговій сесії міської ради заявив ніжинський мер Олександр Кодола, повідомляє відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю.

Міський голова Олександр Кодола зауважив, що на 1 жовтня 2021 року на рахунках у ТОВ «НіжинТеплоМережі» було 3 млн.грн та понад 4 млн.грн. сплатила міська влада авансовий внесок за опалення бюджетних установ, щоб підприємство могло сплатити попередні борги за розподіл газу. Таким чином з 5 жовтня тепло отримали міська лікарня, пологовий будинок та будинок інтернат.

Населення заборгувало підприємству понад 20 млн.грн.

ТОВ "НіжинТеплоМережі" працюють з тими людьми, які не платять за опалення.

«Як би це було комунальне підприємство Ніжинської міської ради, то б міська влада змогла надати пряму фінансову допомогу. Як варіант розв'язання проблеми, ми з резервного фонду місцевого бюджету виділяємо 2 млн грн. в рахунок компенсації різниці в тарифах за послуги теплопостачання», – підкреслив Олександр Кодола.

Міський голова Олександр Кодола наголосив: від міської ради вжиті необхідні заходи, щоб у ніжинських оселях було тепло. 22 жовтня платежі мають провести. Завдання ж ТОВ «НіжинТеплоМережі» – зробити все, щоб найближчими днями ніжинці мали опалення.

Фото – ілюстративне.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
22.10.2021

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь