Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Мер Чернігова Атрошенко погрожує міському голові Прилук

На погоджувальній раді, що затверджує питання чергової сесії Чернігівської міської ради, Владислав Атрошенко представив свого майбутнього заступника з питань діяльності виконавчих органів влади.

«Пропонується Геращенко Віктор Михайлович. Він зараз голова правління «Облтеплокомуненерго». Він орієнтується непогано в полі питань, пов’язаних із питаннями житлово-комунального господарства»,- Владислав Атрошенко, чернігівський міський голова.

Далі перейшли до питання прощання з легендою. Легенда – це теплохід «Казбек», якого мер, точніше міська рада, продасть. Градоначальник описав продаж «Казбека» у «дніпровські води», як прощання з рідною людиною.

«Корабель принаймні зберігатиме це ім’я. «Казбек». Хоча б знатимемо, що наша легенда жива і її використовують за призначенням. Вона ходить по найбільшій річці України»,- Владислав Атрошенко, чернігівський міський голова.

Посумувавши за «Казбеком», мер швидко пройшовся по решті питань. Насамкінець запевнив, що в земельних рішеннях усе буде прозоро.

«Жодних питань дискусійних чи завуальовано дискусійних я не побачив»,- Владислав Атрошенко, чернігівський міський голова .

Далі мер відійшов від «регламенту». Розкритикував колегу з Прилук за те, що вона заветувала обрання секретаря міськради в цьому місті.

«Це не просте вето, і воно може закінчитися бідою для міського голови Прилук»,- Владислав Атрошенко, чернігівський міський голова.

На цій агресивній ноті, з обіцянками звернутися до всіх інстанцій, щоб покарати очільницю Прилук Ольгу Попенко, раду було завершено.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

16.04.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова