Місто і регіон

Мер британського міста Гаррогейт зустрілася з представницями Ніжинської громади

Днями пані мер міста Гаррогейт Victoria Oldham зустрілася з представницями Ніжинської громади: Бобіковою Поліною — ученицею Ніжинського ліцею Ніжинської міської ради та її мамою Наталією.

Ніжинки передали пані Вікторії листа від міського голови Ніжина Олександра Кодоли з пропозицією про встановлення партнерських відносин між нашими містами.

Гаррогейт — місто, що знаходиться у Північному Йоркширі, Англія. Воно відоме як туристичний центр. У 2013 році місто було визнано «найщасливішим місцем для життя» у Великій Британії.

З початку російської агресії проти України мешканці міста підтримали Україну та розгорнули потужний волонтерський рух, а також прийняли багатьох біженців з України.

Представницям нашого міста був організований теплий прийом, під час якого вони розказали про Ніжин та понад 30 днів, проведених в оточенні, пані меру Гаррогейта. Міс Вікторія Олдхем висловила свою зацікавленість у започаткуванні співпраці між Гаррогейтом та Ніжином та зазначила, що у майбутньому наші міста можуть стати побратимами.

Однією з пропозицій британської сторони є також організація культурних обмінів між нашими містами. Тож сподіваємося, що незабаром наше місто матиме ще одного партнера у Великій Британії та сердечно дякуємо пані Вікторії Олдхем за прийом для представниць нашого міста і готовність до співпраці з Ніжином.

За інформацією Ніжинської міської ради

Отримуйте і читайте новини ще оперативніше. Підписуйтесь на наш Telegram!

Джерело: uezd.com.ua
2022-11-27 10:03:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин