Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

«Менщина туристична» оголошує конкурс «ВЕЛОмандри»

«Менщина туристична» оголошує конкурс «ВЕЛОмандри»

Вікторія Неруш, керівниця проєкту «Менщина туристична» через соцмережу часто інформує про подорожі рідним краєм, до яких запрошують приєднуватися усіх охочих. Часто у мандри їздять велосипедами. Тож подоланих у такій спосіб кілометрів, як і світлин із цих заходів, вже багато.

«Коли у своїх Гугл фото я здійснюю  пошук зі словом «велосипед», то мені видає  близько тисячі фотографій із мого життя, у яке увірвався 5 років тому велосипед. Впевнена, у багатьох із вас не менше таких фото-згадок. Запрошуємо вас поділитися ними з нами і надіслати на фотоконкурс «ВЕЛОмандри». Для участі у фотоконкурсі достатньо лише надіслати цифровий варіант фото, де є велосипед і якесь місце на Менщині.  Підпишіть фото, наприклад,  «Велосипед і Десна у Макошино», «Велосипед біля храму в Осьмаках» і вкажіть автора.

Ми роздрукуємо світлини та зробимо виставку під час «Велопікніку», що проходитиме 26 вересня у «Казковому». Всі присутні голосуватимуть і обиратимуть кращі фото. Їх автори отримають подарунки!», – зазначає Вікторія Неруш.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

17.09.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин