Місто і регіон

Менше Давиденка, більше Тігіпка?

Валерій Давиденко, народний депутат з лопатою (Ляшко з вилами, Давиденко з лопатою — такою була виборча символіка), родом з міста Носівка. Багатий, впливовий. У Верховну Раду пройшов від Бахмацького мажоритарного округу №208. Бахмацьке сільгосппідприємство ТОВ «СП «Агродім» вважається його дітищем. Також Давиденка пов’язували з землями у Кіптях Козелецького району, Парафіївці Ічнянського. Говорили, що в Чернігівській області два центри впливу. Один пов’язували з губернатором Валерієм Кулічем. Інший — з Валерієм Давиденком. Ті, хто знає закулісні домовленості, стверджували, що між ними прихована боротьба і навіть ворожнеча. Що Давиденко відкушує вплив на область шматок за шматком. Прагне посадити свою людину у крісло губернатора, а на менші посади вже попідсаджував. Що хоче виборчий округ у центрі області, ближче до Носівки. Прямих підтверджень цьому нема й не було. Але опосередкованих — скільки завгодно. Одне з них — Давиденку приписували створення інтернет-видання, що активно «мочить» діючу владу.

Менше Давиденка, більше Тігіпка?

Сергій Тігіпко

У штат цього видання, якщо вірити джерелам, прийняли 36 працівників, і всі вони отримували хорошу зарплату. І раптом — грім з ясного неба. 26 з 36 скорочують. У Крутах, після мітингу з нагоди сторіччя легендарного бою Давиденко обнімається з Кулічем, як з добрим другом (див. «Вісник» за 1 лютого, репортаж Марини Забіян «Ющенко руку цілував, а Порошенко не приїхав»). Що відбувається? Аж тут, ви не повірите, дзвонять з Парафіївки: «Корпоративні права продано. Ну, нам же не розказують конкретно, ми прості селяни. Але чули, що в нас тепер не Давиденко, а Сергій Тігіпко. Правда чи ні?» А в Кіптях кажуть, Давиденко пішов ще рік тому. Дізнались так: пішли просити про допомогу на щось там, лікування, чи що, а їм кажуть — це вже не до нас. Розповіли також, що ходять чутки: господар продає «Агродім».

Чи означає це, що Давиденко охолонув до Чернігівщини? Вирішив піти, займатися більш вдячними територіями? У відкритих джерелах є така інформація:

«23 жовтня 2017 року на сайті Agroportal.ua опубліковано неправдиву інформацію щодо ТОВ «СП «Агродім».

На сьогодні не ведеться жодних переговорів та обговорень можливостей зміни структури власності нашого підприємства або передачі будь-кому в управління корпоративних прав.

ТОВ «СП «Агродім» не має ніяких планів та намірів щодо продажу успішно діючого підприємства. На сьогодні існує довгострокова стратегія розбудови та розвитку компанії, яка успішно реалізується.

Таким чином, інформація щодо «продажу» ТОВ «СП «Агродім» — неправдива та не має під собою ніяких підстав. З повагою, генеральний директор ТОВ «СП «Агродім» ігор Денисюк».

Добре, коли в області є два центри впливу. Тоді вони змагаються між собою за нас, простих людей. У тому числі підтримують фінансово. Викривають «злодійства» один одного.

Менше Давиденка, більше Тігіпка?

Валерій Давиденко

Якщо інтересів Давиденка в області стало менше, шкода, і річ не в тому, хороший він чи поганий. Зрештою, навіть до Бога не однакове ставлення. Є такі, що ним невдоволені.

Сергій Тігіпко на Чернігівщину прийшов у 2013 році. Придбав агрофірму Василя Фесака «Обрій» у селі Харитонівка Срібнянського району. Потім з’явилися земельні інтереси у Козелецькому районі. Провів газ у село Рудню. Очевидно, йому в нас сподобалось, і Тігіпка в області стало більше.

Але чи буде він відкривати видання «ТАС-лайн» і мріяти про контроль над губернатором? Нащо воно йому? Тігіпко був кандидатом у президенти і в 2010 році посів третє місце у найважливіших перегонах країни. Бути центром впливу на Чернігівщині для політика такого масштабу не цікаво. Звісно, надію втрачати не можна, раптом надумається.

Можливо також, що в область зайде нова потужна особистість, яка захоче вкладати сюди гроші і розподіляти посади. Чи повернеться один з тих, хто вже був? Це був би найкращий варіант.

Ольга Макуха, тижневик «Вісник Ч» №7 (1658), 15 лютого 2018 року

Джерело: Gorod.cn.ua

Джерело: Уездные новости
19.02.2018

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи