Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Мені соромно за свою країну – журналіст німецького BILD

Журналіст німецького видання BILD, який зараз перебуває в Києві, вщент розніс поведінку німецького Бундестагу після виступу Зеленського. Ось переклад його статті, яка називається Мені соромно за свою країну.

Поки президент України Володимир Зеленський відчайдушно просив допомоги у депутатів німецького Бундестагу через відеозв’язок, тут у Києві вили сирени. Повітряна тривога. Знову.

У своєму виступі Зеленський звів рахунки з німецькою Путін-політик, вказав на помилки щодо Північного потоку-2, надто м’яких санкцій та підкреслив значно масштабнішу допомогу Україні від США порівняно з Німеччиною.

У Європі знищують народ, – попередив Зеленський. – Допоможіть нам зупинити цю війну.

І що зробив Бундестаг Німеччини після цього драматичного виступу?

Відразу приступили до порядку денного! Яка неповага до президента, який перебуває на війні, захищає оточені міста, який бореться з російською армією, що переважає.

Мені соромно за свою країну, що після такого емоційного виступу, після цього відчайдушного заклику про допомогу з боку всієї країни ми серйозно переходимо до німецького порядку денного та обговорюємо коронавірус.

Це є символічним, що наші політики вже вісім років чують, що відбувається в Україні, але ніяк не реагують. Це символізує бездіяльність, погляд убік, байдикування.

Після виступу президента України депутат Бундестагу Катрін Герінг-Екардт цілком серйозно зачитала привітання з днем ​​народження (!).

Привітання з днем ​​народження – на порядку денному у німецькому парламенті. На порядку денному в Україні – смерть!

Залишається тільки сподіватися, що Зеленський вимкнув своє відео одразу після виступу і більше нічого йому не довелося дивитися. Це підтвердило його припущення, що Німеччина досі не зрозуміла всієї драми війни в Україні, боротьби країни за існування.

Джерело: Bild

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-03-17 22:53:13

Магазин Автозапчастин м.Ніжин