Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Мелоні відповіла на заяви Путіна

Партнерам України важливо об’єднати зусилля для її захисту, і якщо РФ не погодиться з умовами, ми примусимо її здатися.

Про це заявила прем’єр-міністр Італії Джорджа Мелоні під час виступу у рамках другого дня роботи Саміту миру у швейцарському містечку Бюргеншток.

Мелоні відповіла на ультиматум Путіна

– Захищати Україну – означає об’єднати всі зусилля міжнародної спільноти для захисту України. Якщо Росія не погодиться з цими умовами, ми змусимо її здатися, – наголосила вона.

Зараз дивляться

А для цього, за її словами, необхідно спільними зусиллями встановити мінімальні умови для мирного врегулювання в Україні.

– Це агресія проти держави і мир в Україні не означає капітуляцію, як вважає Путін. Так не буде. Ставити такі умови – дуже неправильно. Необхідно розвіяти наративи путінської пропаганди і зараз йде дискусія щодо трьох важливих питань: продовольча безпека, радіаційна безпека і гуманітарний вимір. Виходячи із сьогоднішньої дискусії, ми можемо багато досягти на цій основі, – зауважила Мелоні.

І запевнила, що Україна може розраховувати на підтримку, скільки це буде необхідно.

Безглуздими назвав ультимативні заяви російського президента Володимира Путіна щодо умов закінчення війни і радник з національної безпеки президента США Джейк Салліван.

На Саміті миру у Швейцарії він заявив, що присутність тут понад 100 країн світу свідчить про широку підтримку встановлення справедливого миру в Україні.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-06-16 15:35:07