Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Меган Маркл і принц Гаррі розкритикували фармкомпанії через монополію на вакцин під час пандемії

Герцог і герцогиня Сассекські обрушилися з критикою на фармацевтичні компанії за те, що вони не поділилися рецептами вакцин проти коронавірусу.

Подружжя приїхало до США і взяло участь у концерті Global Citizen Live в Центральному парку Нью-Йорка.

Захід зібрав 60 тис. людей.

Пара вийшла на сцену в Центральному парку і засудила дезінформацію, бюрократію, відсутність прозорості та доступу навколо вакцин.

– Ми боремося не лише з вірусом. Це криза прав людини. Чи готові ми зробити все можливе, щоби зупинити цю пандемію? – спитав американців герцог.


– Я дуже рада повернутися сюди і бачити всіх вас. Ми знаємо, що всі відчувають, що ця пандемія триває вже вічність, і деяких людей це вже дістало, їх це вже не хвилює. Але якщо це не буде хвилювати, це ніколи не закінчиться. Є стільки речей, які ми можемо зробити сьогодні, зараз, щоб закінчити цю пандемію. І тому ми всі зібралися тут, – додала Меган Маркл.

Принц Гаррі додав, що людству потрібно ставитися до доступу до вакцин як до базових прав людини.

– У нас є все, що потрібно, щоби вакцинувати світ. Але ось що кажуть експерти: багато країн вже готові виробляти власні вакцини, але їм не дозволяють цього. Тому що неймовірно заможні фармацевтичні компанії не діляться рецептами вакцин, – наголосив принц.

За його словами ці країни мають можливість і співробітників для виробництва вакцин.

– Все, на що вони чекають – це рецепт вакцини і технологію її виробництва. І, до речі, більшість з цих вакцин були оплачені з податків. Це ваші вакцини, і ви за них заплатили, – додав герцог.

Захід влаштували у межахспівпраці зі світовими лідерами, з метою забезпечення глобальної рівністі щодо вільного доступу до вакцин.

– Потрібно покласти край пандемії корнавірусу для всіх і всюди, – сказано в прес-релізі Global Citizen.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-09-26 14:59:48

Магазин Автозапчастин м.Ніжин