Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Меган Маркл і принц Гаррі випускатимуть подкасти на Spotify

Принц Гаррі та його дружина Меган Маркл записуватимуть подкасти для інтернет-сервісу Spotify. Сервіс вже отримав права на трансляцію.

15 грудня Spotify повідомив про підписання багаторічної угоди з нещодавно створеною продюсерською компанією Archewell Audio принца Гаррі та Меган Маркл для розміщення та виробництва подкастів на платформі. Умови угоди не розголошують.

В кінці грудня на сторінці Archewell Audio вийде святковий спеціальний випуск з Гаррі і Меган, а повноцінні подкасти почнуть виходити у 2021 році.

Останні два роки Spotify активно інвестує в подкасти. Сервіс встиг підписати контракти з 44-м президентом США Бараком Обамою і його дружиною Мішель, актрисою Кім Кардашьян і одним з найпопулярніших тіктокерів – Аддисон Рейєм.

Нова нагорода від принца Гаррі та Меган Маркл

Принц Гаррі та Меган Маркл планують створити власну премію, якою нагороджуватимуть приватних осіб, благодійні організації та компанії за заслуги в різних сферах життєдіяльності.

Премія конкуруватиме з нагородами Королеви Великої Британії, які вручаються за видатні досягнення у сферах науки, культури, політики та мистецтва.

Джерело: Spotify 

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-12-15 19:20:37