Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Медзаклади Ріпкинської громади оснастили кисневим обладнанням від Валерія Дубіля ВІДЕО

Медзаклади Ріпкинської громади оснастили кисневим обладнанням від Валерія Дубіля ВІДЕО

Ріпкинську центральну лікарню оснастили трьома новенькими оксигенаторами для кисневої підтримки пацієнтів з діагнозом ковід.

Кисневе обладнання від народного депутата України Валерія Дубіля передав лікарям голова ВО «Батьківщина» в Чернігівській області Сергій Пащенко.

Дія соціальної програми Юлії Тимошенко «Здоров’я нації» розповсюдилася вже на десяток ОТГ Чернігівщини. Ріпкинська громада не стала виключенням.

Оксигенатори, кажуть лікарі, для лікарні є дуже доречними. Віднині люди, хворі на ковід, які перебуватимуть на стаціонарі не чекатимуть своєї черги на кисневу терапію. Допомогу кожному пацієнту надаватимуть вчасно і за потреби.

20 якісних пульсоксиметрів розділять між лікарнею та центром первинної медико-санітарної допомоги. А далі передадуть на сільські амбулаторії та ФАПи.

Таке необхідне для медзакладів громади кисневе обладнання передали за дорученням Валерія Дубіля – заступника голови ВО «Батьківщина», першого заступника голови парламентського комітету з питань здоров’я нації. Дана програма не є бюджетною, а реалізовується особисто народним депутатом.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
08.02.2021