Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Медзаклади Бахмацької громади поповнилися кисневим обладнанням від Валерія Дубіля ВІДЕО

Медзаклади Бахмацької громади поповнилися кисневим обладнанням від Валерія Дубіля ВІДЕО

Робота із забезпечення кисневим обладнанням медзакладів Чернігівщини триває. В минулому році її розпочав народний депутат України Валерій Дубіль. Нещодавно в рамках програми Юлії Тимошенко «Здоров’я нації» лікарі Бахмацької ОТГ отримали 5 оксигенаторів та 17 пульсоксиметрів для боротьби з коронавірусом.

Обладнання від імені заступника голови ВО «Батьківщина» Валерія Дубіля передав депутат обласної ради Ярослав Сторубльов. Один допоміжний кисневий концентратор розподілили на Бахмацьку міську лікарню.

Решту необхідного обладнання передали закладам надання первинної медичної допомоги Бахмацької громади. Як кажуть лікарі, ускладнення від хвороби розвиваються досить стрімко. Саме тому надважливо контролювати рівень кисню у крові хворих і вчасно надавати кисневу підтримку оксигенаторами.

Дана робота Валерія Дубіля – першого заступника голови парламентського комітету з питань здоров’я нації є систематичною. На його переконання таке кисневе обладнання повинно бути в кожній сільській амбулаторії та в кожному ФАПі. Тому його команда продовжує цю місію.

За два з лишком місяці команда Валерія Дубіля надала медичним закладам Чернігівщини більше п’ятдесяти дороговартісних оксигенаторів та кілька сотень якісних пульсоксиметрів. Народний обранець обіцяє підтримувати медицину Чернігівщини й надалі.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
02.02.2021