Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

«Медики працюють на максимумі можливостей», – Валерій Дубіль

«Медики працюють на максимумі можливостей», – Валерій Дубіль

Юлія Тимошенко разом із першим заступником Голови комітету ВРУ з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Валерієм Дубілем відвідала Олександрівську клінічну лікарню Києва.

Вони надали медичному закладу обладнання, яке вкрай необхідне для хворих, які перебувають на лікуванні.

Як повідомляє Валерій Дубіль, це вже третій візит за останній час до Олександрівської лікарні.

«Разом з Юлія Тимошенко зустрілися з медичними працівниками. Нова хвиля коронавірусу особлива тим, що часто вражає і людей молодого віку, хвороба ж розвивається дуже стрімко. Медики працюють на максимумі можливостей. І я дуже вдячний їм, що навіть у таких умовах вони не відмовляють у допомозі, коли особисто я прошу допомогти людям, які до мене звертаються. Це вже не десятки, це сотні людей і сотні, тисячі врятованих життів», – каже нардеп.

За його словами, до лікарні передали 5 модульних моніторів для контролю стану пацієнтів та 80 повнолицьових масок.

«Медики працюють на максимумі можливостей», – Валерій Дубіль

Зазначимо, що нині Олександрівська клінічна лікарня працює як інфекційний ковідний госпіталь: розгорнуто 650 ліжок, із яких 160 реанімаційних. Завантаженість закладу 80-90%, серед яких важкі і вкрай важкі хворі, всі киснезалежні.

Директорка Олександрівської лікарні Людмила Антоненко подякувала команді «Батьківщини» за надане обладнання.

«Медики працюють на максимумі можливостей», – Валерій Дубіль

Водночас лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко запевнила, що її команда буде робити все можливе, щоб забезпечити медиків усім необхідним для порятунку життя хворих.

«Зараз насувається велика хвиля ковіду. Я знаю, скільки зусиль докладають лікарі, медичні сестрички й нянечки. І те, що 80-90% планових ковідних ліжок зайнято, свідчить про те, що ваша команда, всі медичні працівники по всій країні працюють на найвищій межі напруги. Я хотіла б, аби держава теж включалась на повну і розуміла, що хвиля КОВІДу йде досить тяжка. Тож нам усім треба бути як єдина команда – не критикувати, а ставати і працювати разом з медиками. Я хочу побажати всім медикам здоров’я і подякувати, що ви всі тримаєтеся і даєте шанс українцям на життя», – сказала Юлія Тимошенко.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
26.10.2021

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь