Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Медиків звільнили: у Китаї вагітна жінка втратила дитину через правила Covid-ізоляції

В одній з китайських лікарень були звільнені кілька представників медичного персоналу. Причина – вони відмовили вагітній жінці в допомозі через те, що у неї був прострочений негативний ПЛР-тест. В результаті немовля померло.

У ніч на 1 січня 2022 року породіллі не дозволили потрапити до лікарні Сіань Гаосінь, тому що негативний результат її ПЛР-тесту був прострочений на чотири години. Поки вона чекала зовні, у неї почалася сильна кровотеча. Зрештою вона була госпіталізована, але дитину врятувати не вдалося.

У заяві, опублікованій державними ЗМІ, лікарня, в якій перебувала жінка, заявила, що зробила все, що повинно бути зроблено.

Наразі проводиться спільне розслідування спеціальною комісією органів охорони здоров’я та Федерацією жінок.

Лікарні вже наказано вибачитися перед суспільством. Влада заявила, що дотримання епідемічних вимог не є підставою для відмови в лікуванні пацієнтам з гострими і критичними станами.

У середу, 5 січня, офіційні особи також заявили, що рівень захворюваності на коронавірусну інфекцію в Сіані скорочується, при цьому більшість нових випадків виявлено в карантині або закритих зонах.

За даними державних ЗМІ, в карантинні центри поміщено понад 42 тисячі осіб.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-01-06 10:07:58

Магазин Автозапчастин м.Ніжин