Україна і світ

Медведчук: Якщо політика команди Зеленського не зміниться, то миру на Донбасі не будеЯкщо політика команди президента Володимира Зеленського не зміниться, то смиру на Донбасі не буде. Про це заявив голова політради партії “Опозиційна платформа – За життя”, народний депутат Віктор Медведчук в інтерв’ю телеканалам “112 Україна”, NewsOne, ZIK та “Інтер”.

Зокрема, відповідаючи на питання про перспективу “нормандської зустрічі” у квітні, політик підкреслив, що якщо не буде зрушень у реалізації попередніх домовленостей, то підстави для такої зустрічі може і не бути.

“Коли ви питаєте, з приводу зустрічі в квітні, то моя точка зору: якщо не буде зрушень у реалізації того, що записано в комюніке, навряд чи з’являться підстави для такої зустрічі. Але вже є офіційна позиція МЗС Росії, опублікована буквально днями: два місяці минуло, а жоден з пунктів комюніке в Парижі, прийнятих рішеннями глав держав, не реалізований. Більш того – не видно навіть спрямованості такої реалізації. Я ж навів приклад з нашим законом не марно. Навіщо ж ви приймаєте закон про зміну тільки терміну дії (особливого статусу Донбасу, – ред.), якщо є формула Штайнмаєра, яку ми, вибачте за вираз, просто вписали в закон у вигляді зміни, і подали на розгляд. Але це не підходить”, – сказав Медведчук.

При цьому він уточнив, кому це не підходить. “Це фракція “Слуга народу”, пана Зеленського. Це не підходить пану Зеленському? Так, однозначно. Висновок є безальтернативним, безапеляційним. Це, дійсно, команді Зеленського не підходить. Якщо це не підходить, то про які зустрічі може йти мова? Якщо це не підходить, то яким чином можна досягти миру? Більш того, на сьогоднішній день я абсолютно впевнений, що якщо не зміниться політика пана Зеленського та його команди у питанні мирного врегулювання – миру в Україні та на Донбасі не буде. Це моє тверде переконання, і я можу його аргументувати, в тому числі і тими обставинами, які я навів, відповідаючи на ваше питання”, – зазначив політик.

Раніше Медведчук розповів, як не погодився з президентом РФ Володимиром Путіним щодо його українського колеги Володимира Зеленського.

Джерело: www.112.ua

Теги
Facebook
Close