Україна і світ

Медведчук: Вся історія з “амбарною книгою ПР” – це цілеспрямований удар проти Трампа

Медведчук: Вся історія з "амбарною книгою ПР" - це цілеспрямований удар проти Трампа

Історія з так званою амбарною книгою Партії регіонів розкручувалася з єдиною метою – завдати удару проти кандидата в президенти США Дональда Трампа. Про це український політик, голова політради партії “Опозиційна платформа – За життя” Віктор Медведчук розповів в роботі Олівера Стоуна “Нерозказана історія України” (Revealing Ukraine).

Джерело: 112.ua

“Цікавий факт полягає в наступному: коли розкрилася історія з так званою “амбарною книгою Партії регіонів”, причому коли він перший раз про це повідомляв, Лещенко, то там не було Пола Манафорта, він говорив про інших осіб. Тобто йшла технологічна підготовка до головного удару. Тому що все це робилося з однією метою: нанести удар по кандидату в президенти Дональду Трампу”, – розповів він.

31 травня 2016 року команда видання “Українська правда”, зокрема народний депутат Сергій Лещенко, опублікувала матеріал про “чорну бухгалтерію” Партії регіонів, виходячи з якого загальна сума витрат на політичні потреби клану Януковича склала понад 66 млн дол.

В матеріалах “чорної бухгалтерії” ПР також опинилося прізвище Пола Манафорта – американського політтехнолога, який на той час очолював передвиборчий штаб нинішнього президента США Дональда Трампа.

Робота “Нерозказана історія України” (Revealing Ukraine) отримала Гран-прі фестивалю Taormina Film Fest у Таорміні. Режисером виступив оскароносний Олівер Стоун. Під час створення картини він узяв інтерв’ю у президента РФ Володимира Путіна, українського політика, голови політради “Опозиційної платформи – За життя” Віктора Медведчука, різних експертів і аналітиків.

Джерело: www.112.ua