Україна і світ

Медведчук розповів, хто літав в Оман на його літаку під час візиту Зеленського в цю країну

Політик заявив, що члени його сім’ї не зустрічалися з президентом Зеленським і що на борту смолета не було помічника президента РФ Суркова
Народний депутат України, голова політради “Опозиційної платформи – За життя” Віктор Медведчук заявив, що на приватному літаку в Оман і Росію літала його дочка з сім’єю і ніякого відношення до візиту Зеленського в цю країну він не має. Про це він розповів кореспонденту “Радіо Свобода”.

“Я користуюся цим літаком у відповідності з угодою, яка у мене підписана з оператором на авіаперевезення, іноді я використовую цей літак. Що стосується перебування цього літака в Омані, то я можу сказати так, дійсно, він 7 січня був в Омані, 8-го він вилетів до Москви. Він в даному випадку перевозив сім’ю моєї старшої дочки. І більше на борту цього літака ні на шляху в Оман, ні на шляху з Оману в Москву, крім сім’ї моєї дочки, нікого не було”, – сказав політик.

Медведчук пояснив, що на борту літака були тільки його дочка з чоловіком Андрієм Рюміним та їх троє дітей. Всі вони з кінця грудня перебували в Омані на відпочинку.

Депутат підкреслив, що Рюмін не знайомий з президентом України Володимиром Зеленським і не зустрічався з ним в Омані. Також він заперечував, що нібито на літаку побував помічник президента Російської Федерації Владислав Сурков.

“Літак летів без пасажирів з Києва в Оман. Як Сурков міг потрапити в цей літак? І Оман в Москву він летів з родиною моєї дочки. Більше там нікого не було”, – уточнив він.

При цьому Медведчук зазначив, що користується цим літаком кілька місяців, а в цілому користується двома-трьома повітряними суднами.

У свою чергу головний помічник і радник президента з міжнародних питань Андрій Єрмак в інтерв’ю “Українській правді” назвав чутки про одночасне і невипадкове знаходження літаків Зеленського і Медведчука в Омані спекулятивними.

“Всі спекуляції, а також конспірологічні теорії з приводу літака, Медведчука, куди і як цей літак летів, не мають під собою жодних підстав і є продовженням брудних технологій, які мали місце ще в часи президентської кампанії – з тих пір не змінилися ні замовники, ні їхні методи”, – сказав він.

Нагадаємо, що 5 січня нинішнього року президент України Володимир Зеленський під час свого візиту в Оман зустрівся з міністром закордонних справ цієї країни Юсуфом бін Аляві бін Абдаллою і обговорив торговельно-економічне та інвестиційне співробітництво.

Джерело: www.112.ua

Теги
Facebook
Close