Україна і світ

Медведчук дав свідчення проти Порошенка – СБУ

Будівельні матеріали м.Ніжин

Затриманий СБУ Віктор Медведчук, якому висунуто підозру у державній зраді та сприянні тероризму, дав свідчення у справі щодо схеми виведення з державної власності частини магістрального нафтопроводу Самара – Західний напрямок для подальшого прокачування через нього дизельного палива.

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

За словами Медведчука, до схеми причетний 5-й президент України Петро Порошенко. Начебто саме він не лише звернувся до Медведчука з проханням сконтактувати з керівництвом РФ, а й забезпечив прийняття необхідних рішень в усіх українських інстанціях.

– Щоб цей трубопровід став приватною власністю, а по факту – власністю самого Порошенка, необхідно було виконати низку дій… Суди, прокуратура, Антимонопольний комітет, Фонд держмайна – всі вони приймали рішення, звісно, необхідні для особистих інтересів президента Порошенка, – повідомив Віктор Медведчук.

Затриманий запевняє, що за рік роботи трубопровід заробив для його власників вдвічі більше коштів, ніж було вкладено в його викуп – до 42 млн доларів. А з травня 2019 року, тобто після припинення повноважень Петра Порошенка, прокачка дизелю через магістраль припинилася.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-23 13:31:45

Магазин Автозапчастин м.Ніжин