Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Медичні заклади Срібнянщини отримали медичне обладнання від Валерія Дубіля

Медичні заклади Срібнянщини отримали медичне обладнання від Валерія Дубіля

Три кисневих оксигенатори та не один десяток пульсоксиметрів отримали медичні заклади Срібнянщини. Коштовне та життєво необхідне обладнання передали від народного депутата України, першого заступника голови парламентського комітету з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування, заступника лідера ВО «Батьківщина» Валерія Дубіля.

«Він завжди опікується медичними закладами нашої області. Вже багато років на Чернігівщині діє програма Юлії Тимошенко «Здоров’я нації», згідно з якою ми надаємо допомогу лікарням, амбулаторіям та ФАПам. З початку пандемії ми вже відвідали майже всі громади області, передали понад 150 оксигенаторів та біля тисячі пульсоксиметрів», – зазначила перший заступник керівника Чернігівської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» Людмила Шандренко.

Своєчасне забезпечення необхідним обладнанням відмічають і медики, до яких щодня за допомогою звертаються десятки пацієнтів.

«Це апаратура яка безпосередньо буде допомагати хворим в одужанні. При кисневій недостатності та взагалі для всіх хворих які потребують кисневої підтримки. Не секрет, що інколи пацієнти виписуються з опорних лікарень недоліковані, потім вони звертаються до нас за допомогою. Ми дуже вдячні за системну підтримку, яка відбувається не дивлячись ні на які виборчі перегони», – зауважив генеральний директор КНП «Срібнянська ЦРЛ» Микола Діденко.

Надзвичайно доречною дана допомога виявилась і для лікарів первинки, 18 ФАПів та 3 амбулаторії вкрай потребували додаткових пульсоксиметрів.

«Контроль лікування та контроль пацієнтів потрібно проводити щогодинно. І тим які перебувають на амбулаторному лікуванні й тим які знаходяться на стаціонарі. Тому для нас це дуже вагома допомога, як для лікарів, так і для хворих», – зазначила головний лікар КНП «Срібнянський ЦПМСД» Ірина Мариненко.

Окрім цього, лікарні забезпечуються ще медикаментами та захисним обладнанням. Це не державна допомога для медицини Чернігівщини, а особиста ініціатива народного депутата України Валерія Дубіля.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
14.05.2021