Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Медичні заклади Ніжинського району поповнилися необхідним обладнання від Валерія Дубіля ВІДЕО

Медичні заклади Ніжинського району поповнилися необхідним обладнання від Валерія Дубіля ВІДЕО

Команда народного депутата Валерія Дубіля в рамках програми Юлії Тимошенко «Здоров’я нації» продовжує надавати підтримку медичним закладах Чернігівщини.

«Сьогодні страшна хвороба має об’єднати політиків та бізнесменів навколо людей, щоб врятувати кожне життя», – каже народний депутат України, перший заступник голови комітету з питань здоров’я нації, Валерій Дубіль.

Близько 90 оксигенаторів та сотні пульсоксиметрів вже передано громадам області. Отримали обладнання і у Лосинівській громаді.

На Чернігівщині, як і по всій країні захворюваність на ковід-19 зростає щодня і має стрімкий та важкий перебіг. Підтверджують це і у Лосинівській громаді. Тому тут є нагальна потреба для фельдшерів у селах в пульсоксиметрах, за допомогою яких на ранній стадії можна виявити хворих людей і вчасно надати допомогу. 

«Наша амбулаторія забезпечена цими приладами, а от нашим ФАПам потрібне, щоб виміряти рівень кисню в крові», – сказала завідуюча Лосинівської амбулаторії Тетяна Петрик.

В Лосинівській громаді обізнані про добрі справи Валерія Дубіля, а тому очікували на допомогу і вдячні за обладнання, яке зараз дуже необхідне для людей на селі.

Передали обладнання і у Ніжинську районну лікарню, яка переживає складний період через процес децентралізації.

Команда Валерія Дубіля поспілкувалася з колективом лікарні, який занепокоєний можливою реорганізацією та проблемами з фінансуванням закладу. Однак медики нині на сторожі боротьби з коронавірусом. 

Детальніше дивіться у відео

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
25.03.2021