Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Медичне обладнання надане командою Валерія Дубіля рятує життя хворих на Менщині ВІДЕО

Медичне обладнання надане командою Валерія Дубіля рятує життя хворих на Менщині ВІДЕО

Медики Чернігівщини в очікуванні нової хвилі COVID-19. Мені лікарі кажуть, що набагато краще готові зустріти новий спалах хвороби, ніж рік тому. Мають не тільки досвід, а й необхідне обладнання для діагностики та лікування.

Великий внесок у допомогу місцевим медикам зробив народний депутат України, заступник голови ВО «Батьківщина» Валерій Дубіль, який взимку передав кисневе обладнання та пульсоксиметри.

«Завдяки народному депутату Валерію Дубілю наш заклад отримав 4 кисневі концентратори Ми б самі враховуючи їх вартість не в змозі їх придбати. На сьогодні допомога народного депутата дуже суттєва», – сказала генеральний директор «Менський центр ПМСД» Наталія Корнієнко.

В Менському центрі первинної медико-санітарної допомоги впевнені, що медичне обладнання без перебільшення рятує життя пацієнтів. У кожного сімейного лікаря чи фельдшера у селах є пульсоксиметри. Завдяки діагностиці людей вчасно госпіталізують та надають необхідну допомогу.

«Часто використовуємо і при серцево-судинних хворобах, вимірюючи рівень кисню у крові. Для нас і для пацієнтів це добре. Кисневі концентратори теж затребувані. І хоча хворих нині не багато, та ситуація з коронавірусом не прогнозована, а тому кожен апарат на вагу золота», – зазначив сімейний лікар Олег Яковенко.

В медзаклади області Валерієм Дубілем передано більше 80 кисневих концентраторів та сотні пульсоксиметрів.

«Виставляємо час. Даємо пацієнту дихати і таким чином проводимо процедури», – розповіла медична сестра Ольга.

Менська лікарня пережила пік пандемії наприкінці минулого року. Нині в інфекційному відділенні перебуває сім пацієнтів з коронавірусом і поки лише один хворий потребує кисневої підтримки. Завдяки благодійникам та виділеним коштам з місцевого та державного бюджетів лікарі забезпечені засобами захисту, а заклад необхідним обладнанням.

«Обладнання, яке отримали від Валерія Дубля – це два кисневі концентратори. Вони знаходяться в інфекційному відділенні і один з них працює для надання допомоги з кисневої підтримки», – сказав Генеральний директор Менської районної лікарні Григорій Разнован.

В Мені цього тижня почали фіксувати зростання кількості нових хворих на COVID-19. А тому ситуація вже викликає занепокоєння. Лікарі ще раз закликають людей вдягати маски і дотримуватися рекомендацій медиків. Адже зимовий спад захворюваності багатьох заспокоїв.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
13.03.2021