Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Україна і світ

Маячню ви городите: голова Харківської ОДА поскандалив з депутатом облради

Голова Харківської обласної держадміністрації Олексій Кучер посварився з депутатами обласної ради через ситуацію з коронавірусом, використовуючи нецензурну лексику.

Сварка розпочалася під час сесії обласної ради, трансляція якої велася у прямому ефірі. Заступник голови облради Володимир Скоробагач звернувся до заступника Кучера – керівника штабу з протидії коронавірусу Тараса Пастуха, та заявив, що у Харківській області катастрофічна ситуація з коронавірусом через погану роботу Департаменту охорони здоров’я ОДА.

 – Робота провалена, однозначно. І все, що ви у майбутньому будете робити, це все маячня чистої води. Відписка. Я вважаю, що потрібно вживати рішучих заходів, створити штаб. Нехай його очолить губернатор нашої області, – зазначив Скоробагач.

Голові Харківської ОДА Олексію Кучеру не сподобалась критика на адресу Департаменту і він відповів, що потрібно навести конкретні приклади хаосу у відомстві.

 – Маячню це ви зараз городите. Тому що немає абсолютно конкретних прикладів, які говорили б про те, що у нас в Департаменті хаос. Що ви робили п’ять років, щоб була інша ситуація? Нічого ви не робили разом з Булахом, – наголосив Кучер.

Заступник голови облради Володимир Скоробогач після цього підійшов до Кучера і розмова перейшла на крики. Далі голова ОДА обізвав трутнем одного з депутатів обласної ради.

Суперечку припинив голова обласної ради Сергій Чернов.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-10-15 14:45:16