Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Україна і світ

МАУ запускає нові міжнародні рейси – напрямки

Авіакомпанія МАУ пропонує пасажирам після припинення обмежень для іноземців з 1 жовтня низку стикувальних рейсів, а також додає нові рейси.

Зокрема, запускаються нові міжнародні рейси:

  • Київ – Брюссель – Київ,
  • Київ – Дюссельдорф – Київ,
  • Київ – Лондон – Київ,
  • Київ – Прага – Київ,
  • Київ – Баку – Київ.

Крім того, МАУ пропонує стикувальні рейси через Київ з Амстердама, Лондона, Парижа, Брюсселя, Мілана, Дюссельдорфа, Мюнхена, Праги в Дубай, Каїр, Баку, Єреван, Стамбул, Тель-Авів.

З Дубая, Каїра, Баку, Єревану через Київ – в Амстердам, Лондон, Париж, Брюссель, Мілан, Дюссельдорф, Мюнхен, Прагу, Тель-Авів, Стамбул.

З Тель-Авіва і Стамбула через Київ – в Амстердам, Лондон, Париж, Брюссель, Мілан, Дюссельдорф, Мюнхен, Прагу, Амстердам, Дубай, Єреван, Баку.

Крім цього, авіакомпанія пропонує варіанти стикувань через Київ власними або партнерськими рейсами Україною.

Зокрема, з Амстердама, Лондона, Парижа, Брюсселя, Мілана, Дюссельдорфа, Мюнхена, Праги, Тель-Авіва і Стамбула пропонуються рейси через Київ до Харкова, Львова, Херсон, Одесу, Дніпро, з Дубая, Каїра, Баку, Єревану – через Київ в Харків, Львів, Одесу, Дніпро.

До кінці серпня МАУ скасувала рейси на восьми напрямах, а також скоротила їхню частоту на семи напрямках.

Таке рішення компанія ухвалила у зв’язку з обмеженням в’їзду іноземців в Україну, оскільки в сумі загального поточного пасажиропотоку МАУ відсоток перевезених іноземців становить близько 60%.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-09-16 15:25:32