Місто і регіон

Мати побила свою малолітню доньку, бо хотіла щоб її в неї забрали

Мати побила свою малолітню доньку, бо хотіла щоб її в неї забралиПрацівниками Бобровицького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, під час проведення планових обстеженнь умов проживання сімей на території Бобровицького району, які знаходяться на обліку Бобровицького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та
молоді, 7 лютого виявлено малолітню дівчинку 2013 року народження з тілесними ушкодженнями, мати якої повідомила, що вона не має можливості утримувати свою доньку та побила її для того щоб її у неї забрали.

Працівниками соціальних служб дитина доставлена до Бобровицької ЦРЛ з численними тілесними ушкодженнями.

З метою повного та об’єктивного з’ясування обставин отримання малолітньою тілесних ушкоджень, прокуратурою скоординовано зусилля правоохоронних органів і за вказаним фактом до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за ст. 166 (злісне невиконання обов’язків по догляду за дитиною, що спричинило тяжкі наслідки) Кримінального кодексу України.

Здійснення досудового розслідування доручено Бобровицькому відділенню Ніжинського відділу поліції Головного управління Національної поліції в області.

Наразі вживаються заходи, спрямовані на всебічне та повне дослідження всіх обставин скоєного кримінального правопорушення.

Хід слідства перебуває на контролі Ніжинської місцевої прокуратури.

Джерело: Уездные новости
09.02.2018

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи